Китайський електроінструмент від нашого виробника - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Китайський електроінструмент від нашого виробника

 

Так уже заяложено, але вже багато років ми віддаємо більшу перевагу електричному інструменту нашого вітчизняного виробництва. На ряді з такими виробниками як Макіта, Метабо, наш інструмент хоч і менш ефективний, але служе вірою й правдою довгі роки.
5pokupaem-instrument
Так чи інакше, вітчизняне проведення, поступово починається розбавлятися різними фальсифікатами, видаване за український бренд, що  обурює споживачів.
6pokupaem-instrument
Схема такого проведення проста, наш підприємець закуповує в Китаї всі комплектуючі для складання того або іншого інструмента й відповідно підбирає під нього маревне маркування, назву. Далі всі деталі й комплектуючі, після прибуття в нашу країну підлягають складанню й сертифікації з наступною можливістю продавати на нашому ринку, як устаткування українського виробництва. Ви напевно, уже зустрічали багато нових товарних знаків, що випускаються вітчизняними виробниками, які вже заполонили наш ринок, так чи інакше такий інструмент, у майбутньому просто принесе розчарування, і зі зникненням однієї торговельної марки ( після того як пропаде інтерес до нового «бренда»), з’явиться інший  фірмовий знак, у якого  запчастини будуть, усі ті ж з Китаю, а маркування й ім’я інше.

 
Китайський електроінструмент від нашого виробника  

Метки

, ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts