Закриття вугільних шахт в ЄС - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Закриття вугільних шахт в ЄС

 

, Компания Kalita Finance — бизнес для Вас!

Європейський парламент закликає до підтримки вугільних
шахт до 2018 року

Закриття неконкурентоспроможних вугільних шахт не спричинить скорочення  викидів вуглекислого газу, але призведе до поважних соціальних проблем –  переконують члени економічного комітету Європейського Парламенту. Резолюцію,  яка закликає до відстрочення закриття збиткових шахт до 31 грудня 2018 року, було  прийнято комісією ЄП рішучою більшістю голосів.

, Компания Kalita Finance — бизнес для Вас!

Європарламентарії таким чином відреагували на проект Європейської Комісії, в якому  пропонувалось закриття збиткових шахт вже 1 жовтня  2014 року. В цьому випадку  Європейський Парламент має право висловлювати свою думку.  «Прийняття резолюції рішучою більшістю голосів буде сильним політичним сигналом для Ради  ЄС», — заявив перед голосуванням депутат-доповідач  Бернард Рапкай (S&D — Група  прогресивного союзу соціалістів і демократів, Німеччина).
На думку депутатів, віддалення ліквідації збиткових шахт дозволить знайти прийнятні з  соціальної точки зору рішення і уникнути масових звільнень у багатьох державах-членах ЄС.
Депутати також висловились за збільшення граничного рівня державної допомоги для охороних  програм в закладах, які планується закрити, підкреслюючи проте, що вона повинна мати  спадаючу тенденцію.

Вони також прийшли до висновку, що шахти повинні бути закриті згідно з планом, якщо вони не  стануть прибутковими до остаточного терміну закриття, і якщо їх існування не є необхідним для  задоволення енергетичних потреб Європейського Союзу.  Європарламентарії хочуть, щоб державна допомога могла бути призначеною на дослідження та  інвестиції в технології скорочення забруднення від спалювання вугілля.

 

 
, Компания Kalita Finance — бизнес для Вас!  

Метки

,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор