Техніка для посадки картоплі - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Техніка для посадки картоплі

 

Нові передові технології вже давно прийшли на допомогу господарникові, чому значно спростили трудові будні. Сьогодні старі методи, як посадки, так і збирання картоплі значно можна скоротити до мінімуму, за допомогою мобільної сільгосптехніки. 21-fermer
Ринок агротехніки пропонує широкий вибір картоплесаджалок і картоплезбиральних машин, причому для різних  цілей, представлені як більші багатофункціональні агрегати, так і малі для рядових сільськогосподарських потреб. Тепер навіть простий землевласник, який має своя дачна ділянка, може собі дозволити покупку такої техніки за розумною ціною.

Розглянемо характеристики звичайної міні картоплесаджалки:
Ширина 1,25-1,35 м;
Машина вага 190 кг;
Ширина відстані 0,625-0,675 м;
Кількість рядів 2;
Ємність бака 180 кг.

Дана картопляна сівалка, проста в обслуговуванні й експлуатації, не вимагає ніяких особливих навичок, і тому підійде для кожного землевласника.

Більш складне й у той же час функціональне встаткування пропонує відомий бренд HONDA. Технологічний розв’язок  пропонує використання мотоблока в декількох варіантах, як транспортний засіб і як кошт для посадки картоплі після швидкої трансформації, на відміну від вищеописаного устрою, охоплює тільки один ряд при посадці картоплі, але в, те, же час працює набагато швидше в автономному режимі.

 
Техніка для посадки картоплі  

Метки

, ,

Схожі повідомлення