6 способів перевірки кредитної історії

? Як перевірити кредитну історію – 6 способів

 

Інформація по кредитній історії зберігається в базі даних протягом 10 років. За цей час рекомендується періодично запитувати дані, щоб виключити невірну інформацію. Вона може з’явитися через збій в програмі або під впливом людського фактора. До речі, варто знати, що раз на рік Історію можна запросити безкоштовно.

ЛогоМожна спробувати дізнатися, в якому бюро зберігаються всі дані про позичальника. Для цього достатньо дізнатися код, присвоєний при первинному оформленні позик з будь – якою кредитною історією- https://creditfaq.com.ua/kredit-s-plohoj-kreditnoj-istoriej/. якщо у клієнта не було оформлено жодного договору, то коду не буде. При наявності коду можна звернутися за інформацією на сайт БКІ через Особистий кабінет.

[box color=”black” icon=”total_plan_cost”]Те, що сайт для запиту обраний правильно, буде підтверджувати запит ідентифікації клієнта. Ні в якому разі не можна відправляти смс на підозрілі номери і тим більше відправляти гроші за номером телефону. Такі запити будуть підтвердженням того, що позичальник знайшов не офіційний сайт, а сторінку шахраїв.[/box]

Перевірка проводиться наступними способами

1. На сайті БКІ при подачі заявки через Особистий кабінет.

2. Оформити заяву рекомендованим листом з повідомленням. При цьому важливо пам’ятати, що в разі повторного звернення протягом року потрібно обов’язково оплатити послугу.

3. На електронну пошту бюро можна відправити запит, підтвердивши електронним цифровим підписом.

4. Без відвідування нотаріуса є можливість відправити запит через телеграму.

5. Багато кредитних організацій надають відомості за заявою. При цьому дані можна отримати протягом дня. Зручно також і проводити оплату послуги через касу банку. Така послуга є активною в більшості провідних банків України в інтернет-банкінгу.

6. Існують партнери бюро історій, які відправляють відповідь на запит поштою.

Потрібно пам’ятати про важливість перевірки кредитної історії, щоб при зверненні в банк не з’явилися проблеми із заборгованістю за кредитним договором минулих років.

Процент ставка

Подавати заяву краще не рідше раз на рік, це дозволить запобігти додаванню некоректних відомостей. Плюс до всього клієнт зможе вчасно запобігти шахрайським діям з оформлення мікрозаймів онлайн – https://creditfaq.com.ua/mikrozajmy-na-kartu-onlajn-gde-vzjat/ на третю особу за допомогою паспортних даних, і проводити цю перевірку краще до того, як виникне необхідність у придбанні квартири або автомобіля. Адже тоді доведеться відкласти покупку на невизначений термін до з’ясування всіх обставин.

Джерело: https://creditfaq.com.ua/