НАТО про вибори в Афганістіні. Бліц - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

НАТО про вибори в Афганістіні. Бліц

 

НАТО про вибори в Афганістіні
Генеральний секретар вітає оголошення про проведення виборів у Афганістані
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен вітав сьогодні оголошення Незалежної виборчої комісії Афганістану про час проведення прийдешніх виборів.

«Я вітаю оголошення дати проведення президентських і провінційних виборів у 2014 році, а також обіцяні властями Афганістану загальні, прозорі і чесні вибори. Це головне питання, яке ми обговорювали з афганськими партнерами під час останнього візиту до Кабула. Ці вибори є історичною можливістю для Афганістану. Члени Альянсу і партнери по МССБ очікують побачити демократичний процес, який відповідає Конституції і забезпечує стабільність, безпеку і процвітання».


Янукович замінив посла України в Чехії
Президент України Віктор Янукович звільнив Івана Грицака з посади Надзвичайного і Повноважного посла України в Чеській Республіці.
Текст відповідного указу Президента № 622/2012 розміщено на його офіційному сайті.Іншим указом В.Янукович призначив на цю посаду Бориса Зайчука.


Свобода обігнала Партію регіонів на закордонних дільницях
Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів на виборах народних депутатів України, які відбувалися на 116 закордонних виборчих дільницях.
Як свідчать дані, розміщені на офіційному сайті ЦВК, найбільше українців за кордоном проголосували за партію Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – 23,63% (4 тис 827 осіб).
На другому місці – Партія регіонів з 23,27% (4 тис. 753 осіб), на третьому – партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” – 22.11% (4 тис. 517 осіб), партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” набрала 19,85% (4 тис. 054 осіб).
Комуністична партія України за кордоном набрала лише 3,46% (707 осіб).