Будівництво будинку з урахуванням економії - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Будівництво будинку з урахуванням економії

 

Будуємо ощадливо

Як заощадити на будівництві власного будинку

Сьогодні багато забудовників воліють будувати будинку, беручи при цьому безпосередньо участь, залучаючи при цьому, будівельні бригади різної спеціалізації, на різних етапах будівництва. Такий метод дозволяє знизити витрати на будівництві, але разом із цим витрачається багато часу й сил. Самостійна організація робіт, закупівля будівельних матеріалів, їх доставка до місця й час, затрачуваний на пошук інформації, вимагає не аби яких зусиль. Будівництво будинку є складним процесом, який вимагає ретельного планування.

[box color=”white” icon=”information”]Багато намагаються заощаджувати на послугах кваліфікованих фахівців, але замість того, щоб заощаджувати на матеріалах і підрядниках, краще, зменшити розмір житлової площі або ступінь складності форми будинку. Не треба забувати, що будинок для звичайної родини, повинен бути простим і компактним, без зайвих надмірностей. [/box]

Перед початками будівництва, слід розглянути питання про використання сучасних і екологічно чистих технологій, що дозволить знизити вартість житла й у майбутньому скоротити витрати на обігрів.

stroy-dom

Правильно сплановані віконні прорізи, можуть знизити витрати

Величезні вікна, більші втрати тепла. Таким чином, розмір і кількість повинна бути адаптоване до поверхні будинку. В ідеалі, більші вікна, можна спланувати вихідними на південь, тоді кімнати будуть добре освітлені й приносити тепло від сонячного світла. Звичайно, у майбутньому вікна повинні бути оснащені спеціальними плівками, або жалюзями для запобігання перегріву кімнат у жаркі літні дні.