Ландшафтна архітектура - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Ландшафтна архітектура

 

Історія виникнення ландшафтного мистецтва
Метод оцінки ландшафтної привабливості1krupnomer

Ландшафтна архітектура є полем дослідження, яке тісно пов’язане з еволюцією людини, його навколишнього життєвого простору з рослинністю, водними об’єктами й архітектурними спорудженнями, де беруть до уваги різні фактори, які становлять характер навколишнього ландшафту.

Джерела ландшафтної архітектури тягнуться до нас с прадавніх часів. У Єгипту, на Далекому Сході, у Римській імперія, люди були залучені у формування свого найближчого оточення, створюючи чудові сади. Ця область, разом з історією людства перетерпіло безліч істотних змін. Сучасна ландшафтна архітектура – це нова галузь науки й мистецтва із професійним підходом, заснована в дев’ятнадцятому столітті. В 1899 році було створено Американське суспільство ландшафтних архітекторів (ASLA), а в 1900 році, дисципліну почали вивчати в Гарвардському університеті.

[box color=”green” icon=”information”]У сучасному значенні ландшафтна архітектура являє собою об’єднання трьох областей:   

архітектури,
міського планування,
проектування.[/box]
Навколишній пейзаж і оцінка його візуальної привабливості

Для оцінки пейзажу навколишнього середовища, ми звертаємося до архітектурної й природної форми, які є характерними для того або іншого місця, враховуючи при цьому його соціальну значимість. Прояв усієї краси навколишнього середовища, має найбільший вплив на спостерігачів.

Оцінка ландшафту, його естетична цінність – візуальна  якість, роблять із аналізом методу: сценічної оцінки краси, який полягає в створенні візуального аналізу якості ландшафту. Цей аналіз приводить у кілька етапів, у яких оцінюються різні особливості ландшафту.

Наприклад: форма земельної ділянки, флора, гідрологічні системи, а також взаємозв’язок із сусідніми архітектурними формами.

 
Ландшафтна архітектура  

Метки

Схожі повідомлення

  • No Related Posts