Покрівельний матеріал профнастил - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Покрівельний матеріал профнастил

 

Плюси профнастила
Чому профільований лист сьогодні на стільки популярний серед забудовників

2-poliuritan
Покрівельний матеріал профлист відрізняється характерно опорними чудовими якостями, що надзвичайно важливо в період експлуатування даху будинку, який сильно зазнає особливого навантаження у вигляді опадів, заливного дощу, мокрого снігу. Даний будівельно-монтажний матеріал уживається ще в якості незнімної опалубки, загороджень і перемичок у будівництві будинків.

Профільований металевий лсит, сьогодні очолює лідируюче місце на сучасному ринку будівельно-монтажних матеріалів. Рентабельна вартість на профлист повсюдно в Україні доступна кожному споживачеві.

Завдяки гнучкості профільовані металеві листи застосовують при будівництві даху різної форми. До важливих особливостей розглянутого матеріалу цілком можна віднести його легкість, високу надійність до агресивних кліматичних умов, надійність, чудовий зовнішній вигляд, зручність перевезення й тривалий строк експлуатування.  Особлива економічність матеріалу відбувається за рахунок малої висоти профільованої хвилі, це дає можливість крім усього іншого зменшити навантаження на несучі стіни.
[box color=”yellow” icon=”information”]
Лтсь класифікується залежно від його багатофункціонального призначення на:
Принтеч або інших RAL відтінків – для заборів;
Несучий – для каркасного будівництва;
Покрівельний – для даху. [/box]

По виду профільованого металу й висоті,  профлист покрівельний буває: симетричний і асиметричний. По конфігурації: округлий, синусоїдний, а по покриттю буває: оцинкований і з полімерним напилюванням.

Профнастил масово використовується  в будівництві будинків торговельного й промислового призначення, в індивідуальному й цивільному будівництві.

 
Покрівельний матеріал профнастил  

Метки

, ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts