Які матеріали можна використовувати для обробки стін гараж

Які матеріали можна використовувати для обробки стін гараж

 

При облаштуванні гаража більшість власників намагаються максимально заощадити. На жаль, через це часто погіршуються результати робіт. Проте існує чимало будівельних матеріалів, придатних для обробки стін даного об’єкта зовні. І подібні вироби виявляються не дуже дорогими. Далі представлені можливі варіанти.

Будівля

Фасадна штукатурка для гаража

Найбільш простим способом оздоблення, мабуть, є нанесення фасадної штукатурки. Дійсно, штукатурний склад обійдеться власнику недорого, нанести його просто навіть своїми силами. За рахунок штукатурення вдається незначно підвищити тепло- і звукоізоляцію стін, при цьому, зберегти нормальний повітрообмін. Але потрібно розуміти, що штукатурка недовговічна, тому незабаром вона може піти тріщинами.

Бренд

Технічний керамограніт для гаражних стін

Керамогранітна плитка досить широко відома в ролі матеріалу з відмінними характеристиками міцності і зносостійкими показниками. Але потрібно враховувати, що сама керамогранітна плитка випускається в різних варіантах.

Для гаража більше підійде керамограніт технічний. Він відрізняється хорошою міцністю і зносостійкість, але виглядає не дуже естетично. У той же час, його вартість нижча, ніж керамограніта декоративного. І це багато в чому сприяє поширенню вироби. Робити гараж максимально презентабельним необов’язково.

Металевий і цокольний сайдинг для гаража

Хорошим варіантом стане облицювання зовнішніх стін сайдингом. Причому сам сайдинг в даному випадку може бути різним. Найкраще зупинитися на зразках зі сталі, оскільки вони невибагливі, коштують не дуже дорого, але забезпечують відмінний захист. Також підходить сайдинг цокольного типу. Виготовляють його на основі полівінілхлориду. Виріб має великий завтовшки, що надає йому відмінні показники міцності. Якщо зупинитися на цьому варіанті, можна теж отримати облицювання з відмінними характеристиками.

Гараж

Лицьова піноблок для стін гаража

Нарешті, власник гаража може зупинитися та купити газоблок. В даному випадку використовувати потрібно піноблок облицювальний. Він обійдеться дорожче, ніж звичайний будівельний, але дешевше, ніж облицювальну цеглу. Кладка, що виходить з цього вироби, наділена хорошими показниками міцності, чудовими ізоляційними параметрами. Так що, облицьований таким виробом гараж теж залишатиметься в чудовому стані багато років.

Виходить, можливих варіантів не так мало. Зупинившись на будь-якому з них, власник отримає відмінну обробку. До того ж ще збереже сімейний бюджет.