Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові

Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові

 

ВчителіБезперервне навчання складає не тільки основу професії педагога, а й стає головною умовою його професійного успіху. Тому регулярне підвищення кваліфікації давно стало обов’язком. Адже навколишній світ не статичний, а новітні досягнення науки й техніки щодня змінюють соціум та суспільство, його зв’язки та закони. І застарілі підходи необхідно викорінювати, щоб учні могли адекватно користуватись здобутими знаннями та знайшли своє місце в житті. Центр професійного розвитку педагогічних працівників “Я і моя школа” зробив це одним з основних принципів власної діяльності.

Проте неможливо проводити якісне навчання вчителів без співпраці з дітьми, усвідомлення їх потреб та нового типу мислення. Світ, в якому напрямок розвитку визначається діджиталізацією, трендами та інформацією, постійно розвивається. Тому освітній центр для педагогів підготував дійсно актуальні та революційні програми для тих, хто бажає розвиватись та вчитись необхідним сьогодні навичкам.

Особливості навчальних процесів

Діяльність центру сертифікована та відповідає всім законодавчим вимогам. Це значить, що курси підвищення кваліфікації та отримані після їх проходження сертифікати зараховуються до відповідного стажу педагогів та суттєво підвищують цінність спеціаліста, що їх пройшов. Значний досвід співробітників “Я і моя школа”, професійні ментори, практичні психологи та сучасні освітні програми перетворюють навчання на цікаві й захоплюючі заходи. Реальні ситуації, живе спілкування та науковий підхід дозволили створити неперевершену атмосферу освітнього простору, наповнивши кожний курс лише дійсно потрібним матеріалом.

Центр професійного розвитку в Харкові пропонує всім освітянам по-справжньому революційний підхід в навчанні. Лаунж-зона, кава-брейки та корисні перекуси, різні формати навчання, невеликі групи та найбільш досвідченні лектори. Також на базі центру регулярно діють розмовні клуби англійською, що замінить класичне вивчення іноземної мови на живе та цікаве спілкування.

Бренд

Напрями та галузі навчання

Вибір курсу залежить від конкретного педагога та його бачення власної самоосвіти. Але всі тренінги та лекції розроблені з урахуванням сучасних та реальних викликів вітчизняної освіти. Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові пропонує наступні напрямки:

  • психологія та профілактика емоційного вигорання;
  • українська та англійська мова;
  • ІТ-освіта та кібер-грамотність;
  • підприємництво й стартапи;
  • ментальне та фізичне здоров’я;
  • навички, затребувані в сучасному суспільстві та інклюзія в освіті.

Всі курси розраховані на тих, хто справді бажає стати кращим в своїй царині, а запропоновані професійними лекторами рішення й отримані навички можна застосовувати у власному освітньому процесі вже на наступний день.

 
Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові  

Метки

, , ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор