Подорож до Угорщини (візовий режим) - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Подорож до Угорщини (візовий режим)

 

Після приєднання Угорщини до  Шенгенської Угоди, в країні дійсний візовий режим.
Віза – документ, що підтверджує легальне перебування,  якщо заявник не є громадянином країни, де  проживає. Для оформлення візи, крім виконання загальних передумов, потрібно документально підтвердити наявність  матеріального забезпечення і мету поїздки. Крім доданих до візової анкети документів консул має  право попросити пред’явити інші документи, довідки.
за правилами розгляд візової заяви може тривати 30  днів. Відмова у наданні візи консул може відмовити у наданні візи на підставі наявності заборони на в’їзд або виявлених при перевірці  документів негараздів.  Подання фальшованих документів саме по собі є причиною для відмови.
про причину відмови консульство дає пояснення лише  особисто заявнику. Заявник має право попросити надати пояснення в письмовій формі.
Правового способу перегляду справи немає, але заявник має право подати скаргу, якщо має зауваження  по процедурі оформлення документів.

Шенгенська Інформаційна система (SIS)

Перед оформленням візи в обов’язковому порядку  проводиться перевірка в Шенгенській Інформаційній  системі (SIS). якщо дані заявника присутні в переліку  осіб, яким заборонений в’їзд, то віза може бути оформлена лише у надзвичайних ситуаціях. Згідно загальних принципів захисту даних громадяни  мають право:

ознайомлюватися зі своїми даними, що  зберігаються в SIS;
просити виправлення або вилучення хибних  даних;
звертатися до суду або компетентного органу  з приводу виправлення, вилучення даних або  визначення розміру нанесених збитків.

Хоча шенгенська віза надає можливість для свобідного пересування по всьому шенгенському просторі,  заяву на отримання візи необхідно подавати до представництва тієї країни, яка є головною метою візиту,  або якщо поїздка планується у декілька країн, то до  представництва країни, через яку планують в’їхати в  шенгенський простір. В пунктах перетину кордону оформлення віз не проводиться, виняток робиться тільки для членів сім’ї громадян країн  європейського  економічного  простору,  а іншим іноземцям лише за дуже виняткових передумов.

Хто має право подавати візову заяву?
закордонні представництва компетентні розглядати  візові заяви наступних осіб:
громадяни країни, в якій акредитоване  представництво громадяни, що постійно проживають в країні,  в якій акредитоване представництво громадяни тих країн, де немає угорського  представництва. Безкоштовне оформлення візи вписані в паспорт батьків діти віком до 14 років члени сім’ї громадян країн європейського  економічного простору діти віком до 6 років, які мають окремий паспорт дитячі групи чисельністю більш ніж 5 осіб У разі відмови в оформлені візи збір не повертається.

Документи, що необхідні для подання  візової заяви:

закордонний паспорт, термін дії якого перевищує  термін дії витребуваної візи на 3 місяці;

1 кольорове фото на документи, що виготовлене  не більше ніж 6 місяців тому;

повністю і розбірливо заповнена, підписана візова  анкета;
анкета безкоштовна, отримати можна в консульствах  або на сайті міністерства закордонних справ. Шенгенська анкета уніфікована,  тому анкету будь-якої шенгенської країни можна  використати для отримання угорської візи;

медична страховка (дійсна на весь період  перебування і на територію всіх шенгенських  країн, страхування подорожуючого на  невідкладну медичну допомогу та на можливе  транспортування на батьківщину з медичних  причин в сумі не менш ніж 30000 євро).

Збір за оформлення:

аеропортної транзитної візи,  транзитної візи або візи для  короткострокового перебування 60 EUR

збір за оформлення візи для проживання 60 EUR

збір за оформлення візи для  виконання сезонних робіт 40 EUR.         

 
Подорож до Угорщини (візовий режим)  

Метки

, , ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор