Прикордонні україно-угорські зміни - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Прикордонні україно-угорські зміни

 

Зміни у практиці прикордонного контролю на українсько-угорських пунктах перетину кордону

Громадяни України при короткочасному в’їзді на територію Угорщини мають право в’їзду відповідно шенгенських правил при наявності візи, або, відповідно угоді про місцевий прикордонний рух – при наявності дозволу малого прикордонного руху. На обидва дозволи на в’їзд (віза або дозвіл малого прикордонного руху) поширюється правило, за яким особи, які в’їжджають за їх наявності, можуть перебувати на території шенгенського простору та Угорщини (у прикордонній зоні) загалом у сумі максимум три місяці на півріччя, незалежно від того, що цей період буде використано ними за один раз, або з перервами, частинами, за декілька разів.


В результаті вдосконалення інформативної системи, що підтримує прикордонний контроль, стосовно дозволів малого прикордонного руху перевірка терміну перебування стала автоматизованим процесом. З використанням системи стало можливим виявлення перевищення терміну перебування, або наміру перевищення терміну перебування як частини процесу перевірки, водночас з тим швидко, і з максимальною точністю, в порівнянні з попереднім, більш тривалим процесом, що базувався на мануальному обчисленні й містив певну можливість помилки. Разом зі змінами стало можливим втілення того шенгенського правила, яке є й правилом угоди про місцевий прикордонний рух, за яким ті громадяни України, при наявності у них дозволу малого прикордонного руху, які вже використали дозволений на півріччя тримісячний термін перебування, знову матимуть можливість наступного найближчого в’їзду тільки через шість місяців з моменту їх першого в’їзду в Угорщину й розпочинатимуть протягом нового шестимісячного інтервалу знову можливий, максимально тримісячний строк перебування.


Звертаємось з проханням до тих громадян України, які мають візу або дозвіл малого прикордонного руху, з метою уникнення неприємностей з підвищеною пильністю слідкувати за дотриманням часу перебування, вказаного у візі або дозволі малого прикордонного руху, а також у шенгенських (угорських) правилах щодо перебування. Осіб, які перевищили дозволений термін перебування, буде повернуто з пункту перетину кордону  Для всіх подорожуючих, які дотримуються правомочної поведінки, а відтак насамперед для громадян України, ці зміни значно прискорюють перепуск через кордон, і таким чином, сприяють інтенсивнішому розвитку зв’язків між двома країнами та зручнішому перетину кордону для законно подорожуючих.

 
Прикордонні україно-угорські зміни  

Метки

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор