Прикордонний рух - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Прикордонний рух

 

Особливості дозволу прикордонного руху між Україною і Угорщиною

Дозвіл малого прикордонного руху

Дозвіл дає право на багаторазовий безвізовий в’їзд та протягом будь-яких шести місяців на  безперервне перебування максимальною тривалістю 3 місяці на прикордонних територіях  Угорщини, особливо, якщо обґрунтованою метою поїздки є підтримка соціальних,  культурних, сімейних або економічних відносин. Такий документ можуть видати:
Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород та консульство у м. Берегово.


Територіальна дія дозволу

Дозвіл надає право в’їзду до прикордонних населених пунктів, які знаходяться в радіусі 50  км від кордону. Список таких населених пунктів знаходиться у Додатку. До інших  населених пунктів  в’їзд  без візи, лише із дозволом малого прикордонного руху  не  дозволяється. Прикордонна служба та міліція проводить так звані глибинні перевірки  для  запобігання  того, щоб власники дозволів малого прикордонного руху не виїжджали за  межі прикордонної зони.


Хто має право на отримання дозволу малого прикордонного руху?
На отримання дозволу малого прикордонного руху мають право ті особи та їх  безпосередні родичі (чоловік, дружина, неповнолітні або утримані), які більше, ніж три  роки постійно проживають і прописані в одному з населених пунктів, що вказані у списку.  Чоловік або дружина, неповнолітня або утримана повнолітня дитина особи, що має право  на отримання дозволу (в тому числі і усиновлені та прийомні діти) а також неповнолітня  або повнолітня утримана дитина чоловіка, дружини мають право на отримання дозволу  малого прикордонного руху і в тому випадку, якщо прописані в прикордонній зоні менше,  ніж три роки.

Термін дії:
Термін дії дозволу малого прикордонного руху не може перевищити термін дії проїзного  документу. Максимальний термін дії – 5 років, мінімальний – 1 рік.

Вартість:
Вартість збору на видання дозволу малого прикордонного руху складає 20 Євро.
Пенсіонери, діти до 18 років, утримані особи до 21 років та інваліди  отримують дозвіл  безкоштовно. Статус, що надає право на безкоштовне отримання візи слід підтвердити  документально (напр. пенсійна книжка, студентський квиток і т.п.)

В’їзд та перебування

Дозвіл малого прикордонного руху забезпечує право на багаторазовий в’їзд протягом  будь-яких шести місяців та безперервне перебування максимальною тривалістю 3 місяці  на прикордонних територіях Угорщини в радіусі 50 км.

Термін розгляду

Термін розгляду заяви на отримання дозволу малого прикордонного руху складає 30 днів  від дати подачі.

Формат дозволу малого прикордонного руху

Дозвіл малого прикордонного руху випускається у формі пластикової картки, розміром в  банківську картку.
Подача заяви на отримання дозволу малого прикордонного руху

При подачі заяви на отримання дозволу малого прикордонного руху слід подати заповнену  анкету, що можна отримати  на Генеральному консульстві Угорщини у м. Ужгород або на  Консульстві  Угорщини у м. Берегове, а також можна скачати з веб-сайта Генерального  консульства Угорщини у м. Ужгороді під пунктом «Анкета дозволу малого прикордонного  руху».
Заява подається особисто, так як при подачі знімаються біометричні ідентифікатори  (відпечатки пальців), підпис та фотографія кожного заявника.  Відпечатки пальців  беруться від всіх заявників, яким в момент подачі заяви вже виповнилось 6 років.
При подачі заяви можливе проведення особистого інтерв’ю. Рішення про видачу дозволу  приймає консул.

Документи, що подаються із заявою на отримання дозволу малого прикордонного  руху:
1. Заявник при подачі заяви на отримання дозволу малого прикордонного руху  повинен також пред’явити дійсний закордонний паспорт, що надає право перетину  кодону. У разі, якщо закордонний паспорт заявника дійсний менш ніж один рік,  дозвіл малого прикордонного руху не надається.
2. Заявник повинен підтвердити свою адресу проживання одним із наступних  документів:
– паспорт з пропискою, – український закордонний паспорт з пропискою, – довідка про постійне місце проживання, видане компетентним органом України.
3. Особам, що мають право на отримання пільг та тим які звільняються від обов’язку  трирічного проживання в зоні, потрібно подати наступні документи:
– Особи, які звільняються від обов’язку трирічного проживання в зоні:  чоловік /  дружина, неповнолітня або повнолітня утримана дитина  (в тому числі і усиновлена  та прийомна дитина), а також неповнолітня або повнолітня утримана дитина  чоловіка / дружини (в тому числі і усиновлена та прийомна дитина)  – родинні  зв’язки підтверджують свідоцтвом про народження / одруження, – Особи, що мають право на отримання пільг:
– інваліди – інвалідна книжка (інвалідна пенсійна книжка з фотографією), утримані  діти до 21 років – студентський квиток – пенсіонери – пенсійна книжка, Завжди потрібно пред’явити оригінал документів та здати їхню копію.
Апеляція Апеляцію проти рішення про відмову можна подати  співробітнику консульства  в  межах 15 календарних днів.  Апеляцію може подати клієнт особисто або  уповноважений ним представник на угорській мові або на іншій офіційній мові Євросоюзу. Умовою подачі апеляції є те, щоб одночасно із апеляцією був сплачений і  збір за апеляцію. Сума збору за апеляцію складає 10 Євро, що потрібно сплатити і тому  заявнику, хто подавав заяву на отримання дозволу малого прикордонного руху на  безплатній основі. Можливості на зменшення суми збору або звільнення від оплати не  має. Апеляцію розглядає міністр закордонних справ. Термін розгляду складає 30  календарних днів. Даний термін ні з якої причини не підлягає скороченню, заява, щодо  зменшення терміну не приймається. В процесі розгляду апеляції, орган другої інстанції  має право  вимагати і інші підтверджуючі документи, а також запросити клієнта на  консульство для  проведення особистого інтерв’ю (з особливою увагою на тих, з ким не  проводилось особисте інтерв’ю при першій подачі).

Перетин кордону з дозволом малого прикордонного руху

Перетинати кордон із дозволом малого прикордонного руху можливо лише через  пункти прикордонного пропуску в їх робочий час. При перетині кордону із дозволом  малого прикордонного руху працівник прикордонної служби не ставить штамп у  закордонний паспорт. Час перебування на території  Угорщини прикордонна служба  перевіряє за допомогою комп’ютерного обліку.
Втрата дозволу малого прикордонного руху У разі втрати дозволу малого прикордонного руху на території  Угорщини, власник  зобов’язується про це негайно повідомити компетентного по місцю в’їзду органа  прикордонної служби. Компетентний орган прикордонної служби видає довідку про те,  що перетин кордону відбувся діючим дозволом прикордонного руху. При наявності  такої довідки можна повернутись до України.
Санкції, що застосовуються  при зловживанні дозволом малого прикордонного  руху

У випадку зловживання дозволом малого прикордонного руху до правопорушника  застосовуються наступні санкції:
Зобов’язання до виїзду з території Угорщини, депортація та заборона в’їзду та  перебування, а також заборона в’їзду та перебування. У випадку заборони в’їзду та  перебування заявник не має права в’їхати на територію Угорщини навіть і з візою.
Зловживання дозволом малого прикордонного руху може тягнути за собою відмову в  наданні візи! Звертаємо вашу увагу на дотримання максимум трьох місячного терміну  перебування на пів року.

Дозвіл малого прикордонного руху та віза

У разі, якщо Ви маєте намір – виїхати за межі прикордонної зони, – працювати на території Угорщини, – перебувати на території Угорщини більше, ніж три місяці протягом будь-яких 6  місяців,  Вам потрібно отримати візу або дозвіл на перебування.Увага! Якщо Ви маєте і шенгенську візу і дозвіл на малий прикордонний рух при перетині  кордону прикордонна служба повинна визначити на основі мети Вашої поїздки, чи  відбудеться в’їзд на основі дозволу малого прикордонного руху або шенгенської візи (так  як в останньому випадку штамп, що посвідчує в’їзд у країну в паспорт не кладеться).
Перед в’їздом в Угорщину обдумайте, чи маєте намір поїхати лише у ті населенні пункти,  що вказані у списку, в іншому випадку Ви повинні в’їжджати шенгенською візою.
Якщо під час поїздки ви передумаєте, і захочете виїхати із прикордонної зони,  але Ви  в’їхали із дозволом малого прикордонного руху, Вам потрібно виїхати з Угорщини і  в’їхати заново із шенгенською візою.
Мешканці наступних населених пунктів мають право отримати дозвіл на малий  прикордонний рух згідно загальним умовам:
Андріївка  Анталовці  Арданово  Астей  Бабичі  Бадалово  Бадів  Бакош  Балажер  Баранинці  Барбово  Барвінок  Баркасово  Батрадь  Батфа  Батьово  Бене  Бенедиківці  БЕРЕГОВО  Берегуйфалу  Березинка  Бистриця  Білки  Бобовище  Богаревиця  Боржава  Боржавське  Боронява  Ботар  Ботфалва Брестів  Брід  Бронька  Букове  Буковинка  Буштино  Вари  Вел,Береги  Вел.Бакта  Вел.Бийгань  Вел.Геївці  Вел.Добронь  Вел.Ком’яти  Вел.Копаня  Вел.Лази  Вел.Лучки  Вел.Паладь  Вел.Раковець  Вел.Розтока  Велятин  Вербове  Вербовець  Вертеп  Верх.Визниця  Верх.Коропець  Верх.Ремети  Верхня Солотвина  Веряця  Вилок  Виноградів  Вишково  Вільхівка  Вільховиця  Вільшинки  Вінкове  Вовкове  Воловиця  Вонігове  Ворочово  Гайдош  Галабор  Галоч  Гандеровиця  Гать Герцівці  Гетен  Гетиня  Геча  Глибоке  Голубине  Горбки  Горбок  Горінчово  Горонглаб  Горонда  Грабово  Гребля  Грибівці  Гудя  Гуняді  Гут  Гута  Данилівка  Данилово  Демечі  Дерцен  Дешковиця  Дийда  Ділок  Ділок  Довге  Довге Поле  Домбоки  Доробратово  Драгиня  Драчино  Дротинці  Дуби  Дубино  Дубриничі  Дубрівка  Дубрівка  Дунковиця  Дусино  Дюла  Есень  Жборівці  Жнятино Жуково  Заболотне  Завбуч  Завидово  Завосина  Загаття  Залом  Залужжя  Запсонь  Зарічне  Зарічово  Заріччя  Затисівка  Затишне  Зняцьово  Золотарьово Зубівка  Іванівці  Івашковиця  Іза  Ільківці  Ільниця  Імстичево  Ірлява  Іршава  Кайданово  Каллів  Кальник  Кам ‘яниця  Кам’янське  Карачин  Карпати  Карповтлаш  Каштаново  Квасово  Кендерешів  Керецьки  Кибляри  Кідьош  Кінлодь  Кінчеш  Кіреші  Кленовець  Климовиця Клочки  Ключарки  Клячаново  Кобалевиця  Кольчино  Концово  Копашново  Копинівці  Коритняни  Королево  Косино  Косонь  Кошельово  Крайнє  Крайниково  Крайня Мартинка  Крива  Кривий  Крите  Кузьмино  Кучава  Кушниця  Куштановиця  Лавки  Лалово  Лецовиця  Липецька Поляна  Липовець  Липча  Лінці  Лісарня  Лоза  Локіть  Лопушанка  Лохово  Луково  Лунка  Ляхівці  Макарьово  Мал.Бийгань  Мал.Геївці  Мал.Добронь  Мал.Копаня  Мал.Мартинка Мал.Раковець  Мал.Розтока  Мале Попово Малі Селменці  Матійово  Маюрки  Медведівці  Микулівці  Минай  Мирча  Мідяниця  Модьорош  Мокра  Монастирець  Мочола  Мужієво  Мукачево  Нанково  Неветленфолу  Невицьке  Негрово  Ниж.Болотне  Ниж.Коропець  Ниж.Ремети  Ниж.Селище  Нижнє Солотвино  Нов.Давидково  Нов.Клинове  Нове Село  Новобарово  Новоселиця  Новоселиця  Новоселиця  Обава  Облаз  Ожоверх  Оклі  Оклі Гедь  Олександрівка  Олешник  Онок  Оноківці  Оріховиця  Оросієво Осава  Осій  Павшино  Паладь-Комарівці  Палло  Пасіка  Пастілки  Пацканьово  Перехрестя  ПЕРЕЧИН  Петрівка  Пийтерфолво  Підвиноградів  Підгірне  Підгорб  Пістрялово  Плав’я  Плоскановиця  Попово  Порошково  Посіч  Поточок  Приборжавське  Притисянське  Пузняківці  Пушкіно  Райфаново  Раково  Ракош  Ракошино  Ратівці  Розівка  Рокосово  Ромочевиця  Росош  Ростов’ятиця  Руська Долина  Руська Кучава  Руське  Руське Поле  Руські Геївці  Руські Комарівці  Сасово  Свалява Свобода  Середнє  Серне Синяк  Сільце  Сімер  Сімерки  Слоповий  Смологовиця  Собатин  Сокирниця  Соловка  Соломоново  Софія  Станово  Стар.Давидково  Стеблівка  Сторожниця  Страбичово  Стрипа  Стройне  Сусково  Суха  Сюрте  Сюрюк  Тарнівці  Теково  Тийглаш  Тисаагтелек  Тисаашвань  Тисауйфалу  Тисобикень  Тополин  Тросник  Тростяниця  Туриця  Турички  Тур’ї-Ремети  Тур’я- Бистра  Тур’я-Пасіка  Тячів  Ужгород  Фанчиково  Фертешолмаш Форголань  Форнош  Хижа  Хмільник  Холмець  Холмовець  Холмок  Худльово  Хуст  Хустець  Циганівці  Чабанівка  Чабин  Часлівці  Чепа  Червеньово  Червоне  Череївці  Черна  Черник  Чертеж  Чертіж  Четфалва  Чинадійово  Чікош-Горонда  Чома  Чомонин  Чоп  Чопівці  Чорний Потік  Чорний Потік  Чорнотисів  Шаланки  Шаян  Шенборн  Широке  Шишлівці  Шкуратівці  Шом  Щасливе  Яблунів  Яблунівка  Яноші  Ярок.

При наявності малого прикордонного дозволу можна в’їхати до наступних угорських  населених пунктів:
1. Ajak  2. Alsóberecki  3. Alsóregmec  4. Anarcs  5. Apagy  6. Aranyosapáti  7. Baktalórántháza  8. Balsa  9. Barabás  10. Bátorliget  11. Benk  12. Beregdaróc  13. Beregsurány  14. Berkesz  15. Besenyőd  16. Beszterec  17. Bodroghalom  18. Bodrogolaszi  19. Botpalád  20. Bózsva  21. Buj  22. Cégénydányád  23. Cigánd  24. Csaholc  25. Csaroda  26. Császló  27. Csegöld  28. Csenger  29. Csengersima  30. Csengerújfalu  31. Dámóc  32. Darnó  33. Demecser  34. Dombrád  35. Döge  36. Eperjeske  37. Fábiánháza  38. Fehérgyarmat  39. Felsőberecki  40. Felsőregmec  41. Fényeslitke  42. Filkeháza  43. Fülesd  44. Fülpösdaróc  45. Füzérkajata  46. Füzérradvány 47. Gacsály  48. Garbolc  49. Gávavencsellő  50. Géberjén  51. Gégény  52. Gelénes  53. Gemzse  54. Gulács  55. Györgytarló  56. Győröcske  57. Győrtelek  58. Gyulaháza  59. Gyügye  60. Gyüre  61. Háromhuta  62. Hercegkút  63. Hermánszeg  64. Hetefejércse  65. Hodász  66. Ibrány  67. Ilk  68. Jánd  69. Jánkmajtis  70. Jármi  71. Jéke  72. Kállósemjén  73. Kántorjánosi  74. Karcsa  75. Karos  76. Kék  77. Kékcse  78. Kemecse  79. Kenézlő  80. Kérsemjén  81. Kisar  82. Kishódos  83. Kishuta  84. Kisnamény  85. Kispalád  86. Kisrozvágy  87. Kisvárda  88. Kisvarsány  89. Kisszekeres  90. Kocsord  91. Komlódtótfalu  92. Komlóska  93. Komoró  94. Kótaj  95. Kovácsvágás  96. Kölcse 97. Kömörő  98. Lácacséke  99. Laskod  100. Levelek  101. Lónya  102. Lövőpetri  103. Magosliget  104. Magy  105. Makkoshotyka  106. Mánd  107. Mándok  108. Máriapócs  109. Márokpapi  110. Mátészalka  111. Mátyus  112. Méhtelek  113. Mérk  114. Mezőladány  115. Mikóháza  116. Milota  117. Nábrád  118. Nagyar  119. Nagydobos  120. Nagyecsed  121. Nagyhalász  122. Nagyhódos  123. Nagyhuta  124. Nagyrozvágy  125. Nagyszekeres  126. Nagyvarsány  127. Napkor  128. Nemesborzova  129. Nyírbátor  130. Nyírbogát  131. Nyírbogdány  132. Nyírcsaholy  133. Nyírcsászári  134. Nyírderzs  135. Nyíregyháza  136. Nyírgyulaj  137. Nyíribrony  138. Nyírjákó  139. Nyírkarász  140. Nyírkáta  141. Nyírkércs  142. Nyírlövő  143. Nyírmada  144. Nyírmeggyes  145. Nyírparasznya  146. Nyírpazony 147. Nyírpilis  148. Nyírtass  149. Nyírtét  150. Nyírtura  151. Nyírvasvári  152. Ófehértó  153. Olcsva  154. Olcsvaapáti  155. Ópályi  156. Ököritófülpös  157. Ömböly  158. Őr  159. Pácin  160. Pálháza  161. Panyola  162. Pap  163. Papos  164. Paszab  165. Pátroha  166. Pátyod  167. Penyige  168. Petneháza  169. Piricse  170. Pócspetri  171. Porcsalma  172. Pusztadobos  173. Pusztafalu  174. Ramocsaháza  175. Rápolt  176. Rétközberencs  177. Révleányvár  178. Ricse  179. Rohod  180. Rozsály  181. Sárazsadány  182. Sárospatak  183. Sátoraljaújhely  184. Semjén  185. Sényő  186. Sonkád  187. Szabolcsbáka  188. Szabolcsveresmart  189. Szamosangyalos  190. Szamosbecs  191. Szamoskér  192. Szamossályi  193. Szamostatárfalva  194. Szamosújlak  195. Szamosszeg  196. Szatmárcseke 197. Székely  198. Tákos  199. Tarpa  200. Terem  201. Tiborszállás  202. Tiszaadony  203. Tiszabecs  204. Tiszabercel  205. Tiszabezdéd  206. Tiszacsécse  207. Tiszacsermely  208. Tiszakanyár  209. Tiszakarád  210. Tiszakerecseny  211. Tiszakóród  212. Tiszamogyorós  213. Tiszarád  214. Tiszaszalka  215. Tiszaszentmárton  216. Tiszatelek  217. Tiszavid  218. Tisztaberek  219. Tivadar  220. Tornyospálca  221. Tunyogmatolcs  222. Túristvándi  223. Túrricse  224. Tuzsér  225. Tyukod  226. Újdombrád  227. Újkenéz  228. Ura  229. Uszka  230. Vágáshuta  231. Vaja  232. Vajdácska  233. Vállaj  234. Vámosatya  235. Vámosoroszi  236. Vásárosnamény  237. Vasmegyer  238. Vilyvitány  239. Viss  240. Záhony  241. Zajta  242. Zemplénagárd  243. Zsarolyán  244. Zsurk .

 
Прикордонний рух  

Метки

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор