Бездротові технології - повний контроль над будинком - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Бездротові технології – повний контроль над будинком

 

Автоматичне керування в будинку
Домашня автоматизація
В 17-м столітті Фарадей і Герц, що експериментували з бездротовим зв’язком, звичайно, не могли собі представити, що в майбутньому бездротова передача даних, стане необхідно важливим елементом у житті сучасної людини. bezdrotСтільниковий телефон у кишені, ноутбук з мобільним підключенням до Інтернету, бездротова миша, принтер і GPS приймач тепер повсюдно використовуються в будь-якому місці. Кабелі стали просто непотрібними, тому що займають багато простору, при цьому виглядають не естетично в дизайні інтер’єру. Тому, хто, сьогодні прагне заощадити час і гроші, використовують доступні бездротові технології й користується послугами якісних провайдерів.

Комунікаційні технології  є відносно новим стандартом бездротового зв’язку. Ця перспективна технологія зв’язку, усе більше знаходить застосування, особливо в таких областях, як керування будинком,  моніторинг і діагностика встаткуванням, вилучене завантаження обмірюваних значень різних показників, контроль датчиків, відеоспостереження і т.д. .

Основні переваги:
простота;
низьке енергоспоживання;
можливість створення статичної структури мережі;
надійність;
економія;
доступність.

[box color=”white” icon=”eye”]Використання й функціонал:
Завдяки одному універсальному пульту дистанційного керування, можна управляти всієї аудіо-відео технікою в будинку.
Повний контроль над висвітленням, опаленням, кондиціонером, відкриттям дверей, гаражних воріт і т.д..
Автоматизація й керування безпекою,  бездротова передачі інформації від різних датчиків: пожежні датчики, детектори газу, руху і т.д.[/box]

 
Бездротові технології – повний контроль над будинком  

Метки

, , , ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts