Дорожні покриття для будівельних майданчиків - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Дорожні покриття для будівельних майданчиків

 

Використання відходів у будівництві доріг
Екологічна складова в будівництві нових доріг
Протягом ряду років, у дорожньо-будівній індустрії проводяться дослідження мінеральних і органічних матеріалів, для доріг. Так, наприклад, було представлено нове покриття, що відрізняє особливою зносостійкістю –  мінерально-бітумна основа (МБ), у виробництві якої  використовують полімерні модифікатори, що в рази збільшує пропускну здатність поверхні.

pokritta
Дослідження, серед іншого показали, що  структурні шари MB утримуючих у своєму складі,  шлаки, є припустимими відповідно до вимог стандартів і технічних умов. Крім того, виробництво такого покриття на 20% нижче, чим традиційні розв’язки.

Екологічні аспекти
Слід підкреслити, були проведені важливі випробування для  захисту навколишнього середовища, а саме застосування промислових відходів. Промислові відходи є серйозною проблемою в області забруднення навколишнього середовища. Усе більше число зношених шин на смітниках становлять інтерес до можливості їх використання в дорожньому будівництві. У зв’язку з тим, що шини не зазнають біологічного розкладанню, їх вживання стає необхідністю. Залежно від ступеня фрагментації, вони можуть бути використані в будівництві дорожніх насипів або як складова для будівництва доріг. Одне з можливих застосувань зношених покришок – здрібнений каучук як добавку, що зв’язує усі складові. Подібна комбінація, приводить до значного поліпшення стабільності й деформації покриття.