Фріланс бізнес в Україні - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Фріланс бізнес в Україні

 

1z-freelance1

Людей, які вирішили для себе  заробляти гроші в Інтернеті, продаючи свої послуги на основі своїх знань і можливостей, по праву кличуть фрілансерами. Фріланс, має на увазі свободу дій і націлений на виконання разової роботи, тому не передбачає подальших зобов’язань між замовником і виконавцем. Це свого роду позаштатний співробітник, чиї послуги доступні як для корпорацій, так і для простих людей, які звертаються для виконання певних завдань.

Віддалена  робота фрілансера, має на увазі роботу вдома, де виконавець сам планує свій робочий день, а також обсяги робіт. Знайти таких виконавців можна на спеціалізованих сайтах, або звичайних форумах. Ця діяльність як правило не ким не регулюється, тому при замовленні послуг фрілансера потрібно обертати на деякі фактори, які вам допоможуть не потрапити в надзвичайну ситуацію щодо обману.

[list style=”bullet-tick”]

По можливості робіть малу передоплату при замовленні робіт, або домовляйтеся про повну оплату по закінченню виконання вашого завдання.

Звертаєте увагу на коментарі інших роботодавців. Намагайтеся шукати виконавця по рекомендаціях.

Завчасно встановити, як буде проводитися форма оплати (готівкою, безготівковим рахунком, використання платіжних систем), точно встановите строки й суму виконуваної роботи.

 Чітко викладайте, що вам потрібно і як це повинне бути виконане. Розмитість постановки цілей у майбутньому може привести до непорозуміння між вами й виконавцем. 

[/list]

2z-freelance1

 

[box color=”blue” icon=”accept”] Так у чому ж укладається успіх нового виду діяльності в інтернеті? Ну,  по-перше в економії коштів і часу на пошук фахівців. По-друге, у доступності й свободі вибору, ви можете вибрати виконавця в будь-якої крапки земної кулі, будь якої спеціалізації. [/box]

 
Фріланс бізнес в Україні  

Метки

, , ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts