Мікрокредит - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Мікрокредит

 

Ніхто не може бути повністю певен у тому, що не виникне ситуація, коли терміново стають потрібні гроші, а зайняти їх не в кого. Нерідко буває необхідно придбати нову техніку замість, а чекати зарплати просто немає можливості. У таких випадках на допомогу приходять фінансові структури, що видають мікрокредити.
mikrokredit
Для одержання схвалення по такому кредиту не буде потрібно надавати величезну кількість усіляких паперів: як правило, банк, що займається подібною діяльністю, видає позики по паспорту, не вимагаючи навіть довідки з місця роботи. Та й процедура видачі займає звичайно не більше години.

Безсумнівним для позичальника плюсом є прозорість усього процесу: кредитний договір не передбачає установки комісій за видачу й інших схованих платежів. Підсумкова сума для виплати стає відома відразу. При бажанні достроково погасити кредит, знову ж, немає ніяких додаткових стягнень.

Незважаючи на підвищені відсотки в порівнянні із традиційними кредитами, із психологічної точки зору переносяться вони легше, оскільки в борг береться невелика сума грошей на відносно невеликий період.

Одержати мікрокредит можна навіть із не дуже благополучною кредитною історією й відсутністю підтвердженого офіційного доходу. Цим пояснюється підвищений розмір відсотків, у який закладена більш висока ймовірність неповернення позики.
3-mikrokredit
Нововведенням останнього часу є можливість оформити подібний тип позики через Інтернет, не виходячи з будинку. Для цього необхідно зайти на сайт фінансової структури, що пропонує подібні послуги, і, дотримуючись інструкції, заповнити всі необхідні форми.

Маса плюсів мікрокредитів не викликає сумнівів, однак, збираючись зробити такий крок, необхідно кілька раз проаналізувати реальну необхідність позики.