Ненадійні авіаперевізники - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Ненадійні авіаперевізники

 

Європейська Комісія актуалізує так званий «чорний список» авіаліній  Європейська Комісія поновила список авіакомпаній, на які розповсюджується  заборона виконання перевезень на території повітряного простору ЄС. До списку  заборонених компаній включений один перевізник із Суринаму й розширені  обмеження на Iran Air. У той же час із «чорного списку» вилучені два перевізники з  Індонезії.
На думку Сііма Калласа (Siim Kallas), заступника голови Європейської Комісії, відповідального за  транспорт, «ми не можемо прийняти жодних компромісів, коли йдеться про безпеку в авіації.


Коли в нас є докази, які підтверджують, що авіаперевізники не гарантують безпечних  перевезень, або що регулюючі органи не справляються зі своїми обов’язками у сфері  дотримання норм і стандартів безпеки, ми мусимо діяти так, щоби забезпечити нашим  громадянам безпечну піднебесну подорож. Ми готові підтримувати держави, які повинні і хочуть  підвищити свій технічний та адміністративний потенціал з метою гарантії найвищих норм  безпеки у цивільній авіації. Комісія тісно співпрацює з Європейським Агентством з безпеки  польотів у плані подальшого збільшення зусиль у наданні технічної допомоги».
Це вже чотирнадцяте оновлення «чорного списку». До  нього внесено Blue Wing Airlines –  авіаперевізника з Суринаму – внаслідок заходів однієї з держав-членів з приводу серії  небезпечних подій з літаками цього перевізника, а також з приводу серйозних недоглядів, які  були виявлені під час перевірок на землі.


В Ірані, на основі результатів контролю, проведеного Комісією за участю експертів з EASA і  держав-членів ЄС з метою перевірки того, як Iran Air впроваджує заходи, проголошені  Управлінням цивільної авіації Ірану та самим авіаперевізником під час останнього засідання  Комісії з питань безпеки польотів у березні 2010 р., Комітет одностайно підтримав поширення  обмежень для Iran Air та виключення з перевезень до країн ЄС парку літаків Airbus A320 та  Boeing B727 і B747, які належать цьому перевізникові.
Крім актуалізації, Комісія відзначила покращення у сфері нагляду, який забезпечують відповідні  індонезійські органи. Завдяки цьому Комітет з безпеки польотів міг підтримати рішення про  виключення зі списку двох індонезійських авіаперевізників:  Metro Batavia та Indonesia Air Asia.
Комісія із задоволенням прийняла також інформацію про прогресивні дії з боку Управління  цивільної авіації Габону з впровадження плану коригувальних заходів, спрямованих на усунення  недоліків, виявлених ICAO, і на основі цього дозволила авіаперевізникові Afrijet, допущеному до  виконання перевезень до ЄС з обмеженнями на визначених умовах, використати для цих  перевезень додатковий літак.
В рамках актуалізації Комісія звернулася до Управління цивільної авіації Албанії з вимогою  посилити нагляд за усіма авіаперевізниками та продовжувати виконання плану заходів,  узгодженого з Європейським Агентством з безпеки польотів (EASA). Пріоритетними залишаються  питання, від яких залежить безпека та прискорення розвитку технічного та адміністративного  потенціалу.
У переліку – чотири перевізники, яким повністю заборонено виконувати польоти у повітряному  просторі  Європейського Союзу.  Це Ariana Afghan Airlines з Афганістану, Blue Wing Airlines з  Суринаму, Siem Reap Airways International з Камбоджі і Silverback Cargo Freighters з Руанди.
Заборона стосується також усіх перевізників (усього 278) з 17 наступних держав: Анголи, Беніну,  Демократичної Республіки Конго, Джибуті, Філіппін, Габону (крім трьох перевізників, діяльність  яких обмежується визначеними умовами), Екваторіальної Гвінеї, Індонезії (за винятком шести  перевізників, для яких обмеження повністю скасовані), Казахстану (крім одного перевізника,  діяльність якого обмежується визначеними умовами),  Киргизстану, Ліберії, Республіки Конго,  Сьєра-Леоне, Свазіленду, Судану, Демократичної Республіки Сан-Томе́ і При́нсіпі та Замбії.

Дев’ять перевізників можуть здійснювати польоти з обмеженнями на визначених умовах. Це Air  Koryo з Корейської Народно-Демократичної Республіки, TAAG Angola Airlines, Air Astana з  Казахстану, Iran Air з Ірану, Gabon Airlines, Afrijet і SN2AG з Габону, Air Service Comores і  Ukrainian Mediterranean Airlines з України.

 
Ненадійні авіаперевізники  

Метки

Схожі повідомлення

  • No Related Posts

Автор