Планування саду в міських умовах - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Планування саду в міських умовах

 

Невеликий присадибний земельний садовий майданчик

Невеликий простір найчастіше ландшафтних дизайнерів, змушує використовувати оптичні трюки: розсадження багатоярусних рослин, установку дзеркал, залучення окремих елементів малої архітектури з навколишнім простором.

Через обмежений простір, рослини повинні вибиратися дуже ретельно. Якщо ви прагнете мати дерево в саду, віддавайте перевагу карликовим сортам. Обмежте їхнє число на користь оригінальності й привабливості, тому що подібні декоративні рослини не займають багато місця, і завдяки ним ми одержуємо природній вид. Щоб присадибна земля не втрачала привабливості протягом зимових місяців, звичайно основа композиції повинна складатися з вічнозелених рослин.

Плануйте садовий простір так, щоб можна могло насолоджуватися їм цілий рік. У сонячну погоду такий сад, захистить від міського шуму й суєти, а взимку створить гарну картину з вікна.

1sad

Фахівець ландшафтного проектування
Особливості зеленого проектування

Ландшафтна архітектура має на увазі комплекс робіт з різними рослинами, мощенням доріжок, роботи з малими архітектурними формами і так далі. У зв’язку із творчим характером професії необхідно мати художній талант, велику уяву й здатність вирішувати проблеми креативно.

Види спеціалізації в цьому напрямку:

[quote type=”large” align=”left”] формування й збереження ландшафту,

планування ландшафтного дизайну,

садово-паркове мистецтво,

ландшафтний дизайн для відпочинку й розваг,

багатофункціональний ландшафтний дизайн,

архітектура парків і садів,

розвиток зелених зон,

організація розбудови ландшафту. [/quote]