Пожежа в ліфті - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Пожежа в ліфті

 

Правила поведінки при пожежі в багатоповерховому будинку

Сьогодні усе більше й більше людей використовують ліфти, які стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. На жаль, є випадки порушення правил експлуатації. Розповсюдженим явищем є паління в ліфті, у результаті чого можна спровокувати запалення. Вогонь може загрожувати не тільки користувачам, але й усім жителям будинку.
1pojar-lift

Правила поведінки при пожежі

Зі знаннями техніці безпеки й евакуації, ми можемо уникнути навіть дуже небезпечної ситуації. Неадекватна поведінка під час пожежі може мати серйозні наслідки, тому що часто ми не розуміємо, що в такій небезпечній ситуації, навіть звична справа, така як поїздка в ліфті, може бути небезпечно для життя й здоров’я. Як житель багатоповерхового будинку ви повинні знати, що при поширенні вогню ні за яких умов не можна користуватися ліфтом. Полум’я здатне ушкодити джерело електричного постачання у результаті чого люди усередині, можуть застрягти.

Належним правилом поведінки під час пожежі вважається рух униз по сходах, у напрямку шляху евакуації. Ні за яких умов не намагайтеся змусити працювати вийшовши з ладу обладнання – будь-яка неналежна поведінка насправді може привести до трагедії. Спокійно й терпляче чекайте прибуття екстреної допомоги. Помніть, що ліфтова шахта має вентиляційний канал, а деякі з них оснащені спеціальними системами димового видалення, що сприяє відводу диму й токсичних газів.