Проблеми нерухомості в Україні - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Проблеми нерухомості в Україні

 

Високі ціни на нерухомість у всіх містах України вже не перших рік тривожать громадян. Сьогодні молоді родини перебувають в постійній перманентній гонці: відкладаєш на заплановане житло яке все дорожчає й дорожчає, при чому підвищення цін на житло стрімкіше формується чим накопичення. Багато у такій гонці прибігають до кредитів у банку або інших кредитних установ.

 

Ринок нерухомості в Україні суттєво впливає на економіку держави в цілому. Можна навіть поставить акцент на те, що вкладення в нерухомість на сьогодні сама вигідна справа, тому що постійний ріст цін на житло й збільшення ліквідної здатності роблять такий бізнес привабливим для багатьох підприємців, які заробляють величезні гроші на «житловій спекулятивній діяльності». Природно, така спекуляція властива була і є для всіх міст нашої країни, але при всьому цьому не зрозуміло залишитися формування цін при порівнянні старих і нових забудов. Причому, при зіставленні можна побачити величезну перевагу вартості убік старих споруджень.

anime-3ipka-kluchi

Чому квартира в старому будинку на порядок коштує дорожче від квартири з обліком однакових квадратних метрів у новому будинку? Відповідь проста: використання неякісних дешевих будівельних матеріалів, порушення загальних норм, правил і технологій  викликані при спішній здачі об’єктів будівельними компаніями, віджахнуло в людей бажання купувати нову квартиру в новому будинку. Не кожному власникові нової квартири хотілося б у новому будинку спостерігати картину незавершеного будівництва й вуличного бардака зі свого вікна ще так скажемо, років п’ять, бути вдоволеною якістю сантехніки, а також тепло й звукоізоляційними властивостями стін і перекриттів будинку.

 
Проблеми нерухомості в Україні  

Метки

,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts