Професійно оформлений інтер'єр - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Професійно оформлений інтер’єр

 

Правильно оформлений простір На сьогодні, не існує універсального рецепта ідеального інтер’єру. Це особиста справа кожного, залежно від ваших переваг, смаку, способу життя й потреб. Професійно оформлений інтер’єр у значній мірі, це мистецтво ілюзії. Наше сприйняття формується від оформлення стін, підлог, стелі, іноді зовнішніх балок і колон.

1interer-pro

Висока стеля дає ефект простору. Великий простір захоплює і є синонімом комфорту. На жаль, деякі з нас можуть дозволити собі таку розкіш. Високі стелі характерні для будинків, розташованих у довоєнних будинках або сучасних квартирах. Те ж стосується стін і стель, тут правда, величезну роль відіграє правильно підібраний оздоблювальний матеріал, наприклад, керамічна плитка яка, прекрасно підійде як для облицювання стін так і підлоги, у кухні або у ванній кімнаті. Існують певні універсальні принципи, котрі застосовуються професійним оформлювачами для будь-якого приміщення.

При оформленні дизайну інтер’єру слід ураховувати такі фактори, як загальний простір, світло, колір, візерунки й текстуру, меблі й інші супутні елементи. Від їхнього гармонічного й раціонального з’єднання залежить не тільки естетика, але й функціональність у домашніх справах. Надлишок предметів робить кімнату візуально менше, вона тісна й незручна. Коли немає ніяких меблів, ніщо не обмежує простір. У цьому випадку, краще менше ніж більше.

2nterer-pro

Призначення дизайнерських меблів

Основне призначення дизайнерських меблів полягає не тільки в створенні зручності й затишку свого власного оселяння, але й також для підкреслення його індивідуального стилю. Незвичайні форми предметів меблів, виконані по особистому замовленню, повністю задовольняють усі вимоги й побажання навіть самого вимогливого замовника.

Дизайнерські меблі здатні змінити як житло в цілому, так і різні кімнати. Широке поширення одержали оригінальні функціональні кухні і спальні, які досягають особливої інтимності за рахунок камерності або пафосності, що прямо залежить від смаку замовника. Наявність якісних дизайнерських меблів задає тон усьому настрою приміщення. Різні вигадливі форми дивана порадують око свого власника й створять неповторну атмосферу гостьової кімнати. Приємним сюрпризом для маляти стане цікаве й незвичайне оформлення його кімнати.

Дизайнерські меблі купити можна за доступними цінами, в спеціалізованих авторських студіях, що зазвичай здійснюють капітальний ремонт квартир, пропонуючи оформлення згідно новим тенденціям. Це можуть бути як готові стандартні вироби, так і виконані на замовлення. Широкий вибір дивакуватих меблів дозволить прикрасити будь-яку, навіть саму звичайну на перший погляд, кімнату.

 
Професійно оформлений інтер’єр  

Метки

, , ,

Схожі повідомлення