Революція в ізоляції - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Революція в ізоляції

 

Теплоізоляційні матеріали, представлені сьогодні на ринку, ускладнюють завдання у виборі правильного утеплювача, тому що ми повинні вибрати одне із багато пропонованих варіантів, і тут головне не помилитися. Одним з найбільше широко рекомендованих,  уважається рідкий пінопласт, який може легко розпорошуватися при цьому відповідати формі поверхні. Устаткування для виготовлення доступне багатьом компаніям, починаючи від малих будівельних бригад до великих організацій.

У цей час утеплення будинку відбувається за допомогою різних матеріалів, і незважаючи ні на що,  на сьогоднішній день стрімко набирає популярність.  Розпилена піна, забезпечує міцну й, насамперед високоефективну ізоляцію навіть у самих важко доступних місцях, при цьому скорочує витрати на опалення й кондиціювання повітря.

Шум від транспорту? Рев машин? Гавкіт собак? Це вже не проблема. Напівжорстка теплоізоляційна піна  не тільки забезпечує відмінне придушення шумів, але й  поглинає вторинне відбиття звукових хвиль. Це ідеальний розв’язок для тих, хто цінує тишу й спокій.

Ізоляція піною, уважається найбільш легким розповсюдженим способом, завдяки тому, що підходить для боротьби із тріщинами або зазорами. Це допомагає усунути містки холоду, запобігти нагромадженням вологи (що знижує виникнення цвілі й грибка).

Цей винахід забезпечує високий захист, не убирає вологу. Використання подібної теплоізоляції, слід для всіх елементів конструкції будинку, особливо даху або стін.  Область застосування охоплює практично все будівництво: плоскі й скатні покрівлі, стеля, стіни, підлога, фундамент.
Переваги цієї технології:
[quote type=”large” align=”left”] – ізоляція без стиків (нуль втрат тепла через теплові містки);
– збереження тепла;               
– збереження первісних форм/розмірів;  
– легкість ізоляції складних сайтів;
– відмінна адгезія до підстави (картон, фольга, OSB)
– швидкий монтаж;
– антикорозійні властивості (металеві елементи тепер захищені);
– низька вартість. [/quote]

 
Революція в ізоляції  

Метки

, , ,

Схожі повідомлення