Ризики при покупці землі - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Ризики при покупці землі

 

1-zemla-prob

Проблеми, що виникають після покупки земельної ділянки
Купуючи ділянку землі, для будівництва або бізнесу, ми ретельно досліджуємо документи, що стосуються власності. Але навіть скрупульозний аналіз, не гарантує, від прояву проблем у майбутньому. Покупка земельної ділянки обтяжена значним ризиком і неприємними сюрпризами.

Що не можна побачити

Звичайно, кожний може бачити, на землі, яку ви плануєте купити, лінії електропередачі, газові труби і так далі. Проблема виникає, тоді, коли наприклад, водопровідні труби або труби опалення, прокладені під землею, візуально не виявити. Проте, бувають ситуації, що навіть власники не знають про існування підземних комунікацій, саме тих комунікацій, які не мають відносини до вас. Це може бути поруч працююче виробництво і т.д.

 

anima-look

 

Тому, ще на початку, такі системи повинні бути перевірені на предмет установок мережі підземних комунікацій. Схематична карта може бути отримана в геодезичних і картографічних керуваннях міст і інших населених пунктів. Але, як показує практика, буває, що не всі підземні комунікації інвентаризуються й відзначені. Тому ми повинні запитувати додаткову інформацію у власників підприємств, розташованих поблизу.

Слід зазначити, що підземні комунікації можуть суттєво перешкоджати розвитку ваших планів. Тому особа, зацікавлене в покупці землі для будівництва, інвестує чималі гроші, в обов’язковому порядку повинна користуватися послугами професійних осіб, які дозволять звести до мінімуму ризики.  Юридична компанія [highlighter color=”yellow” ]LiquidatorPro[/highlighter] http://liquidatorpro.com.ua/ua/uslugi/registracziya_kompanij_vsex_form_sobstvennosti.html, здійснює реєстрація підприємств всіх форм власності, допоможе в складанні усіх документів і придбати землю без аби яких проблем.