Шахрайство при оренді квартир - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Шахрайство при оренді квартир

 

На що звернути увагу, щоб не попастися
Оренда квартир, особливо у великих містах, це звичайна практика. По-перше, далеко не кожний може дозволити собі придбати власне житло, а по-друге, існують потреби згідно із сезоном, наприклад приїзд робітників, або навчання студентів. Останні, у силу відсутності життєвого досвіду є найбільш уразливими для шахраїв.

arenda
 Ринок  операцій з нерухомістю є дійсно більшим. На жаль, великий ринок, це не тільки переваги більш широкого вибору й конкуренції, але й розгул для людей сумнівної моральності. Є ті, хто краде у своїх клієнтів, але крім них, є й звичайні шахраї.
 Найчастіше все виглядає в такий спосіб. Шахраї знімають квартиру в привабливій частині міста, а потім опубліковують у газеті або на іншому форумі, привабливі пропозиції здачі квартири. Перед подачею оголошення, у них уже заздалегідь є підроблені документи, так що формальна сторона не викликає сумнівів.
 
Оскільки ціна приваблива швидко починають з’являтися потенційні жертви. Шахраї придумують історію, згідно з якою заселення буде доступно протягом двох тижнів .  Для кожного клієнта підписують контракт і збирають орендну плату за два-три місяці (або навіть півроку) заздалегідь.  Коли прийде день,  жертва нічого не підозрюючи,  переїхавши в недавно орендовану квартиру, часто зустрічає на сходовій клітці інших людей, які прийшли за адресою, зазначеному в тому ж що й у потерпілого.

 Якщо ви прагнете орендувати квартиру, самим безпечним способом є використання агентства або просто  рекомендації друзів. Майте на увазі, що агентство повинне мати ліцензію й не стягувати ніякої плати за раніше. Ви платите по факту, після того як  орендували квартиру.

 
Шахрайство при оренді квартир  

Метки

, ,

Схожі повідомлення