Туризм на висоті пташиного польоту - 3ipka.net - Зірка України. Офіційна Україна

Туризм на висоті пташиного польоту

 

3avia-tur

Авіатуризм, сьогодні доступний багатьом громадянам нашої країни, природно – це задоволення не з дешевих, але воно дало нові можливості для ведення нового бізнесу в туристичній сфері.

За останні піввіку, такий туризм був широко розповсюджений у розвинених країнах, таких як Америка, Австралія, Канада. Чимало людей заробило величезні гроші на наданні екстремальній послузі. Що для нас стало можливо сьогодні, в інших країнах  – це вже пройдений етап, бо вже готовлять [highlighter color=”black” ]тури в космос[/highlighter] .

[box color=”black” icon=”information”]За останніми даними перший тур запланований на 2014 рік, вартість квитка в районі 200 000 доларів.  [/box]

Нові незабутні враження пропонує повітряний туризм, або авіа тури. Ще не давно, ми могли про це тільки мріяти, але сьогодні такі польоти стали доступні як у фінансовому так і технічному плані. Як правило, серйозні компанії, що надають свої послуги в даній області, можуть вам розробити туристичний маршрут по всій країні, на різних літальних апаратах (літак, повітряна куля, вертоліт). Тепер стало можливо, побачити [highlighter color=”black” ]панораму свого улюбленого міста[/highlighter] , культурних мальовничих місць із недосяжної висоти.

1avia-tur

 

Метки

, ,

Схожі повідомлення

  • No Related Posts