Як обрати оригінальний подарунок?

Як обрати оригінальний подарунок?

 

Оригінальні подарунки

ЛогоСкільки часу буде потрібно на пошук оригінального подарунка?

Що саме подобається вашому другові, коханій людині, колезі по роботі? Чи можна зробити сюрприз за кілька хвилин? Рік за роком такі питання заганяють у глухий кут усіх, хто бажає знайти ідеальний презент, не затрачаючи сил на нескінченні пошуки. Чарівного засобу не існує, скажете ви, і тут ви помиляєтеся. Повірте, вибір подарунка може бути веселою подією, що подарує яскравому святу незабутні враження! Так-так, така можливість є.

Що пропонує «Твоє»?

«Твоє» — місце нескінченних можливостей і оригінальних пропозицій. Тут не продадуть вам сувенірів, але допоможуть створити враження, яке змінить усі вистави про те, якими бувають приємні сюрпризи. Геть обридлі будні! Вибирайте кращі пропозиції tvoeshop.com для яскравих вражень. Як це працює? Усе дуже просто, і не вимагає часу. Досить вибрати один з варіантів вражень у каталозі сайту, і подарувати його людині. При цьому зробити задум реальністю ви можете, вибравши зручний спосіб за своїм розсудом:

•моментальний сертифікат на враження, який буде доставлений на email. Ювіляр одержує подарунок усього через 3 хвилини після вашого замовлення. Зробити сюрприз більш яскравим, при цьому, допоможе персональне побажання, доставлене із сертифікатом. Чим зручний такий презент?

°По-перше, після покупки копія сертифіката також доставляється на вашу поштову скриньку.

°Подруге, людина, що одержала послання може активувати його прямо на сайті або ж подзвонивши по телефону, у будь-який час. Одержати незабутні враження від події можна, побравши із собою роздрукований електронний сертифікат.

Парашут

• Наступна пропозиція є не менш зручною, оскільки включає доставку подарунка (сертифіката) одержувачеві особисто в руки. Скориставшись послугою кур’єра, ви можете відправити презент у робочий час, або за адресою.

• Вам готові запропонувати сотні вражень, за допомогою яких ви можете реалізувати будь-яку ідею. І це можуть бути такі подарунки для дівчини як приємний похід у Спа-Салон, вихідні за містом, або сімейна фотосесія, так і більш активні можливості для хлопців, доступні, до прикладу, політ на літаку Івано-Франківськ, екстремальному водінні або керуванні яхтою. Каталог вражень і подій — справжня знахідка! Команда профі підібрала найкращі й цікаві пропозиції для неймовірного подарунка.

Літак

Чим відрізняється магазин сертифікатів від аналогічних компаній?

Враження легко купити, відправити одержувачеві й реалізувати. При замовленні декількох подарунків в Україні (від 1 до 10), ви можете скористатися стильним подарунковим набором. Оформлення також має значення. Саме тому для презенту сюрпризу підготовлені гарні дизайнерські коробки й листівки ручної роботи. Подарункові сертифікати, при цьому, оформлені у вигляді пластикових карт із приємним дизайном.

Бренд

Бажаємо гарного настрою!